tel.: 376 313 353   zscapkova@investtel.cz

Sekretariát školy

tel.: 376 313 353

"

Vynikající karatista

Kryštof Ruža, žák 9.C, vítězí v jedné soutěži za druhou. 1. říjnový víkend se v Plzni uskutečnil 20. ročník Mezinárodního poháru v karate dětí, mládeže a seniorů - Euro Grand Prix. Jedná se o prestižní akci zařazenou do programu Nadace sportující mládeže TOP Junior Sport Plzeň. Z vítězství se ve své kategorii radoval právě Kryštof, člen hostitelského klubu Budo Plzeň. Ten ve své kategorii patří k tuzemské špičce- to dokazují výsledky z domácích turnajů. Vítězí také v pohárech národních, na mezinárodním Pardubice Open, na Wakizaši Cup atd. Dobrými výsledky se prezentoval i na zahraničních soutěžích na Slovesnku, v Rakousku, Německu, Chorvatsku nebo v Maďarsku. Díky svým výsledkům byl zařazen do reprezentačního Czech Karate Teamu a nominován na podzimní Mistrovství světa mládeže v Chile. V minulosti získal celkem 37 zlatých, 11 stříbrných a 15 bronzových medailí.
Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích!

"

Okresního přeboru škol v šachu

1. 1. 2020 se družstvo žáků ve složení Skřivan M., Skřivan J., Vilášek M. a Zahálka D. zúčastnilo okresního přeboru škol v šachu a umístilo se na 3. místě.

sachy

"

Florbalové vítězství

V pátek 23.11. 2018 ve florbalovém turnaji ČEPS CUP vybojovali žáci 4. – 5. ročníku v silné konkurenci 13 týmů okresu 1. místo a postupují do krajského kola. Blahopřejeme.
florbal

"

Přírodovědný KLOKAN

Soutěže se zúčastnilo 17 žáků 8. a 9. tříd.

z 8. B Eliška Veinerová, Dominik Bílý, Julie Švaňhalová,

z 8. C Petr Steininger, Matyáš Kozderka.

Vojtěch KRHOUN (7.C)
Děvčatům z 1. kategorie- Bouřilové, Kehartové a Hlaváčové gratulujeme ke krásnému 3. místu. Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

"

Bodovali jsme v  zeměpisné olympiádě

Žáci a žákyně úspěšně reprezentovali naši školu  v okresním kole zeměpisné olympiády.  Tomáš Červený  ze 7. A se umístil na 3. místě a Šárka Kehartová na 4. místě. Gratulujeme a děkujeme za účast.

"

Zúčastnili jsme se německé olympiády

Naše žákyně se úspěšně zúčastnily okresního kola v německé olympiádě. Jana Karhanová z 8. ročníku skončila na krásném 4. místě a Kateřina Matějková z 9. ročníku na 6. místě. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

"
  2.místo ve vybíjené

Dne 12.5.2017 vybojovala děvčata v OF vybíjené 2.místo.
Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!
20170512 124951

"
 Čtenářská soutěž- 3. místo

Dne 17.5.2017 se žák 2.B David Pašek zúčastnil okresního kola čtenářské soutěže, kde vyhrál krásné 3. místo.
IMG 20170517 103742 BURST002

"
 Stříbro ve fotbale

Dne 15.5.2017 žáci 1.-3. třídy  vybojovali  2. místo v okresním finále McDonald´s Cupu v Sušici.
kluci fotbal

"

Zeměpisná olympiáda
 Dne 23.3.2017 proběhlo okresní kolo zeměpisné olympiády, žák Tomáš Červený obsadil krásné 1. místo.
V krajském kole se umístil na 6.místě. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!